Προσωρινό Ωρολόγιο Εβδομαδιαίο Πρόγραμμα - Ισχύει από Δευτέρα 29-09-2014

Δημοσιεύθηκε : Κυριακή, 28 Σεπτέμβριος 2014 Γράφτηκε από τον/την 4ο Δημοτικό Σχολείο Γρεβενών

SchoolTimetable_8

Ισχύει από 29-09-2014 

ΠΡΟΣΟΧΗ: Από τη Δευτέρα 29-09-2014 θα λειτουργήσει κανονικά και το τμήμα του Ολοημέρου

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα:

 

 

A1 KANIAΣ 21          
ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Κανιάς Κανιάς Κανιάς Κανιάς Κανιάς
Κανιάς Κανιάς Κανιάς Κανιάς Κανιάς
Κανιάς Κανιάς Κανιάς Κανιάς Κανιάς
Αλεξίου Ε.Ζ. Γυμναστική Γυμναστική Κανιάς Εικαστικά
Γυμναστική Κανιάς Κανιάς Αγγλικά Κανιάς
Πληροφορική Κανιάς Αλεξίου Ε.Ζ. Γυμναστική Κανιάς
Αγγλικά     Εικαστικά  
           
           
Α2 ΝΕΣΤΟΡΑ 21          
ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Νέστορα Νέστορα Νέστορα Νέστορα Νέστορα
Νέστορα Νέστορα Νέστορα Νέστορα Νέστορα
Νέστορα Νέστορα Νέστορα Γυμναστική Νέστορα
Πληροφορική Νέστορα Νέστορα Νέστορα Αγγλικά
Νέστορα Τσοκαλίδης Ε.Ζ. Γυμναστική Νέστορα Γυμναστική
Νέστορα Γυμναστική Νέστορα Εικαστικά Εικαστικά
  Αγγλικά Τσοκαλίδης Ε.Ζ.    
           
           
Β1 ΔΟΥΜΑ -21          
ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δούμα Δούμα Δούμα Δούμα Δούμα
Δούμα Δούμα Δούμα Δούμα Δούμα
Δούμα Δούμα Δούμα Δούμα Δούμα
Γυμναστική Δούμα Αγγλικά Γυμναστική Δούμα
Δούμα Πληροφορική Δούμα Εικαστικά Εικαστικά
Τσοκαλίδης Ε.Ζ. Αγγλικά Δούμα Δούμα Γυμναστική
  Γυμναστική     Τσοκαλίδης Ε.Ζ.
           
           
Β2 - ΜΙΧΑΛΟΓΙΑΝΝΗ          
ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Μιχαλογιάννη Μιχαλογιάννη Μιχαλογιάννη Μιχαλογιάννη Μιχαλογιάννη
Μιχαλογιάννη Μιχαλογιάννη Μιχαλογιάννη Μιχαλογιάννη Μιχαλογιάννη
Μιχαλογιάννη Μιχαλογιάννη Γυμναστική Μιχαλογιάννη Εικαστικά
Μιχαλογιάννη Μιχαλογιάννη Μιχαλογιάννη Εικαστικά Γυμναστική
Μιχαλογιάννη Αγγλικά Μιχαλογιάννη Γυμναστική Μιχαλογιάννη
Γυμναστική Τσοκαλίδης Ε.Ζ. Μιχαλογιάννη Αγγλικά Μιχαλογιάννη
  Πληροφορική   Τσοκαλίδης Ε.Ζ.  
           
           
Γ1 ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ -21          
ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Κυριαζίδου Κυριαζίδου Κυριαζίδου Κυριαζίδου Κυριαζίδου
Κυριαζίδου Κυριαζίδου Κυριαζίδου Κυριαζίδου Κυριαζίδου
Κυριαζίδου Κυριαζίδου Κυριαζίδου Αγγλικά Κυριαζίδου
Κυριαζίδου Κυριαζίδου Πληροφορική Πληροφορική Κυριαζίδου
Αγγλικά Γυμναστική Κυριαζίδου Κυριαζίδου Αγγλικά
Μουσική Κυριαζίδου Γυμναστική Κυριαζίδου Τσοκαλίδης Ε.Ζ.
Γυμναστική   Αγγλικά   Γυμναστική
           
           
           
           
Γ2 ΤΖΙΝΤΖΙΛΙΔΑΣ -21          
ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Τζιντζιλίδας Τζιντζιλίδας Τζιντζιλίδας Τζιντζιλίδας Τζιντζιλίδας
Τζιντζιλίδας Τζιντζιλίδας Τζιντζιλίδας Τζιντζιλίδας Τζιντζιλίδας
Γυμναστική Γυμναστική Τζιντζιλίδας Τζιντζιλίδας Τζιντζιλίδας
Αγγλικά Τζιντζιλίδας Τζιντζιλίδας Αγγλικά Τζιντζιλίδας
Τζιντζιλίδας Τζιντζιλίδας Αγγλικά Τζιντζιλίδας Πληροφορική
Τζιντζιλίδας Αλεξίου Ε.Ζ. Πληροφορική Τζιντζιλίδας Γυμναστική
  Μουσική Γυμναστική   Αγγλικά
           
           
Δ1 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ          
ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Καραμήτρος Καραμήτρος Καραμήτρος Καραμήτρος Καραμήτρος
Καραμήτρος Καραμήτρος Καραμήτρος Καραμήτρος Καραμήτρος
Καραμήτρος Αγγλικά Καραμήτρος Καραμήτρος Καραμήτρος
Καραμήτρος Γυμναστική Καραμήτρος Γυμναστική Καραμήτρος
Καραμήτρος Καραμήτρος Γυμναστική Πληροφορική Τσοκαλίδης Ε.Ζ.
Αγγλικά Καραμήτρος Αγγλικά Καραμήτρος Αγγλικά
Μουσική   Πληροφορική   Γυμναστική
           
           
Δ2 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ          
ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Νατσιόπουλος Νατσιόπουλος Νατσιόπουλος Νατσιόπουλος Νατσιόπουλος
Νατσιόπουλος Νατσιόπουλος Νατσιόπουλος Νατσιόπουλος Νατσιόπουλος
Μουσική Νατσιόπουλος Νατσιόπουλος Νατσιόπουλος Νατσιόπουλος
Γυμναστική Αγγλικά Νατσιόπουλος Νατσιόπουλος Γυμναστική
Νατσιόπουλος Νατσιόπουλος Πληροφορική Αγγλικά Νατσιόπουλος
Νατσιόπουλος Νατσιόπουλος Γυμναστική Τσοκαλίδης Ε.Ζ. Πληροφορική
    Αγγλικά Γυμναστική Αγγλικά
           
           
Ε1 ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΗΣ -21          
ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Στουγιάννης Στουγιάννης Στουγιάννης Στουγιάννης Στουγιάννης
Στουγιάννης Στουγιάννης Στουγιάννης Στουγιάννης Στουγιάννης
Στουγιάννης Στουγιάννης Στουγιάννης Αγγλικά Στουγιάννης
Στουγιάννης Στουγιάννης Στουγιάννης Στουγιάννης Πληροφορική
Γυμναστική Μουσική Στουγιάννης Στουγιάννης Γυμναστική
ΓΑΛ-ΓΕΡ Πληροφορική Τσοκαλίδης Ε.Ζ. Στουγιάννης Αγγλικά
Αγγλικά Αγγλικά     ΓΑΛ-ΓΕΡ
           
           
Ε2 ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗ -21          
ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γκουγκούδη Γκουγκούδη Γκουγκούδη Γκουγκούδη Γκουγκούδη
Γκουγκούδη Γυμναστική Γκουγκούδη Γκουγκούδη Γκουγκούδη
Γκουγκούδη Αγγλικά Γκουγκούδη Γκουγκούδη Γκουγκούδη
Γκουγκούδη Γκουγκούδη Αγγλικά Αγγλικά Αγγλικά
Μουσική Γκουγκούδη Γκουγκούδη Τσοκαλίδης Ε.Ζ. Γκουγκούδη
ΓΑΛ-ΓΕΡ Γκουγκούδη Γκουγκούδη Γυμναστική Γκουγκούδη
Πληροφορική     Πληροφορική ΓΑΛ-ΓΕΡ
           
           
           
           
Στ1 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ -22          
ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Σακελλαρίου Γυμναστική Σακελλαρίου Σακελλαρίου Σακελλαρίου
Σακελλαρίου Σακελλαρίου Σακελλαρίου Σακελλαρίου Σακελλαρίου
Σακελλαρίου Σακελλαρίου Σακελλαρίου Σακελλαρίου Σακελλαρίου
Σακελλαρίου Σακελλαρίου Γυμναστική Σακελλαρίου Σακελλαρίου
Πληροφορική Σακελλαρίου Αγγλικά Σακελλαρίου Αγγλικά
Αγγλικά Μουσική Σακελλαρίου Αγγλικά ΓΑΛ-ΓΕΡ
ΓΑΛ-ΓΕΡ   Σακελλαρίου   Πληροφορική
           
Στ2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ -21          
ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Κωνσταντινίδης Κωνσταντινίδης Κωνσταντινίδης Κωνσταντινίδης Κωνσταντινίδης
Κωνσταντινίδης Κωνσταντινίδης Κωνσταντινίδης Κωνσταντινίδης Κωνσταντινίδης
Κωνσταντινίδης Κωνσταντινίδης Αγγλικά Κωνσταντινίδης Αλεξίου Ε.Ζ.
Μουσική Πληροφορική Κωνσταντινίδης Κωνσταντινίδης Κωνσταντινίδης
Αγγλικά Αγγλικά Κωνσταντινίδης Γυμναστική Κωνσταντινίδης
Γυμναστική Κωνσταντινίδης Κωνσταντινίδης Πληροφορική ΓΑΛ-ΓΕΡ
ΓΑΛ-ΓΕΡ Κωνσταντινίδης   Αγγλικά  
           
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ - ΓΟΥΛΙΑ -21          
ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
         
         
    Β2 Α2  
Β1 Α1 Α1 Β1 Β2
Α1 Γ1 Α2 Β2 Α2
Β2 Α2 Γ1 Α1 Β1
Γ1 Β1     Γ1
           
           
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ -21          
ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  ΣΤ1      
  Ε2      
Γ2 Γ2      
Δ2 Δ1 ΣΤ1 Δ1 Δ2
Ε1   Δ1 ΣΤ2 Ε1
ΣΤ2   Δ2 Ε2 Γ2
    Γ2 Δ2 Δ1
           
           
ΑΓΓΛΙΚΑ - ΧΑΤΖΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ -23          
ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
         
         
  Δ1   Γ1  
Γ2   Β1 Γ2 Α2
Γ1 Β2 Γ2 Α1 Γ1
Δ1 Β1 Δ1 Β2 Δ1
Α1 Α2 Γ1   Γ2
           
           
           
           
ΑΓΓΛΙΚΑ - ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΡΙΑ -24          
ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
         
         
  Ε2 ΣΤ2 Ε1 ΣΤ2Ε.Ζ.
Α1 Ε.Ζ. Δ2 Ε2 Ε2 Ε2
ΣΤ2 ΣΤ2 ΣΤ1 Δ2 ΣΤ1
ΣΤ1 Γ2Ε.Ζ. Α1Ε.Ζ. ΣΤ1 Ε1
Ε1 Ε1 Δ2 ΣΤ2 Δ2
           
ΜΟΥΣΙΚΗ - ΤΣΙΜΠΕΝΤΟΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ -8          
ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
         
         
Δ2        
ΣΤ2        
Ε2 Ε1      
Γ1 ΣΤ1      
Δ1 Γ2      
           
           
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΥ -23          
ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
         
         
         
Α2 ΣΤ2 Γ1 Γ1 Ε1
ΣΤ1 Β1 Δ2 Δ1 Γ2
Α1 Ε1 Γ2 ΣΤ2 Δ2
Ε2 Β2 Δ1 Ε2 ΣΤ1
           
           
           
ΓΑΛΛΙΚΑ ΚΑΣΙΜΑΚΗ -24          
ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
         
         
         
         
         
Ε       ΣΤ
ΣΤ       Ε
           
           
ΤΣΟΚΑΛΙΔΗΣ-11          
ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
         
         
         
         
  Α2   Ε2 Δ1
Β1 Β2 Ε1 Δ2 Γ1
    Α2 Β2 Β1
           
           
           
ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ- 8          
ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
         
         
        Β2
      Β2 Α1
      Β1 Β1
      Α2 Α2
      Α1  
           
           
ΤΜΗΜΑ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ          
ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
14.00-14.05 Διάλειμμα - Αποχώρηση μαθητών του υποχρεωτικού προγράμματος
14.05-14.40 Γούλια - Χατζή Χατζή - Καρανάτσιου Τσοκαλίδης Παπαδοπούλου - Καρανάτσιου Χατζή - Καρανάτσιου
14.40-14.50 Διάλειμμα
14.50-15.30 Τσοκαλίδης Τσοκαλίδης Τσοκαλίδης Τσοκαλίδης Τσοκαλίδης
15.30-15.40 Διάλειμμα
15.40-16.15 Τσοκαλίδης Τσοκαλίδης Τσοκαλίδης Τσοκαλίδης Τσοκαλίδης
  Λήξη ολοήμερου προγράμματος

 

Εμφανίσεις: 493